Ten drugi maszt należy do Play, stoi dosłownie przy samej szosie, nie ma o co kruszyć kopii. Za to w okolicy są lepiej usytuowane stacje bazowe pod kątem ewentualnego gniazda, niestety w bliskim sąsiedztwie gospodarstw.
Rybołowy z Rościc prawdopodobnie już odleciały 🤔 Niepokoi mnie, że sroki w pobliskim zagajniku się rozgościły 😒 W dodatku stadnie buszują w opuszczonym gnieździe. Nie wróży to dobrze przyszłemu lęgowi 😟