Przeglądając FORUM musisz zdawać sobie sprawę z faktu, że możesz natrafić na mało estetyczne lub drastyczne treści.
Z tego też powodu przeglądanie FORUM przez dzieci powinno odbywać się w obecności osoby dorosłej.
Z tego też powodu przeglądanie FORUM przez dzieci powinno odbywać się w obecności osoby dorosłej.
#323800
przez krzyś
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
wszyskie zwierzęta małe i duże , sport , motoryzacja
Mniej
Więcej
- Posty 979
- Otrzymane podziękowania 16313
12-06-2026
Przed godz. 10ą do budki przybył dawno nie wdziany tu Torek
7KY Zoria wróciła do gniazda
Przed godz. 10ą do budki przybył dawno nie wdziany tu Torek
7KY Zoria wróciła do gniazda
Zmienione 2026-06-12 17:34 przez krzyś.
Za ten wpis podziękowali
jur
2026-06-15 19:58:16
Lili
2026-06-13 11:46:38
Mysia
2026-06-15 09:35:02
raktoja
2026-06-12 22:59:45
awas
2026-06-13 15:20:37
Gawi
2026-06-12 10:10:17
anika
2026-06-12 11:47:47
Kos
2026-06-12 10:32:01
Iwona65
2026-06-12 22:04:58
radan
2026-06-12 11:32:14
elas59
2026-06-13 08:55:21
monikam54
2026-06-12 15:39:38
IzaEs
2026-06-18 11:33:31
Fryckowa2008
2026-06-12 11:40:31
evanelina
2026-06-12 13:04:00
#323820
przez krzyś
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
wszyskie zwierzęta małe i duże , sport , motoryzacja
Mniej
Więcej
- Posty 979
- Otrzymane podziękowania 16313
13-06-2026
A dziś pokazała się 8KY Andromeda, lądując na daszku budki na krótki odpoczynek. Zmieniła lokalizację po kilku minutach, ale przy tak marnie ustawionej kamerce zewnętrznej, to nie widać praktycznie nic, co na tym daszku się dzieje. Jaki problem jest w ustawieniu obrazu tej kamerki na taki jak jest np. w Koszalinie ?
A dziś pokazała się 8KY Andromeda, lądując na daszku budki na krótki odpoczynek. Zmieniła lokalizację po kilku minutach, ale przy tak marnie ustawionej kamerce zewnętrznej, to nie widać praktycznie nic, co na tym daszku się dzieje. Jaki problem jest w ustawieniu obrazu tej kamerki na taki jak jest np. w Koszalinie ?
Za ten wpis podziękowali
jur
2026-06-15 19:58:50
Lili
2026-06-15 12:09:53
Mysia
2026-06-15 09:35:10
raktoja
2026-06-13 21:33:13
awas
2026-06-13 20:58:02
Gawi
2026-06-13 20:31:07
anika
2026-06-15 12:49:29
Kos
2026-06-14 18:44:19
Iwona65
2026-06-14 08:37:21
Czartusia
2026-06-14 11:30:04
Kysza 09
2026-06-13 19:31:59
radan
2026-06-13 20:51:50
elas59
2026-06-16 06:28:20
IzaEs
2026-06-18 11:33:44
Fryckowa2008
2026-06-13 20:09:42
evanelina
2026-06-14 04:29:37
#323834
przez krzyś
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
wszyskie zwierzęta małe i duże , sport , motoryzacja
Mniej
Więcej
- Posty 979
- Otrzymane podziękowania 16313
14-06-2026
O 10:02 na podest przed budką przybywa 7KY Zoria. Pozostaje w budce do tej chwili
Po 13:20 do budki przylatuje Torka i pyta się Zorię czy nic jej nie dolega i dlaczego tak długo leniuchuje w tej budce.
Zoria po 5,5 godzinie zabiera swój kuper i odlatuje z budki.uzupłnienie
O 10:02 na podest przed budką przybywa 7KY Zoria. Pozostaje w budce do tej chwili
Ten obrazek jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.
Po 13:20 do budki przylatuje Torka i pyta się Zorię czy nic jej nie dolega i dlaczego tak długo leniuchuje w tej budce.
Zoria po 5,5 godzinie zabiera swój kuper i odlatuje z budki.uzupłnienie
Ten wpis zawiera zdjęcie lub obraz.
Zaloguj się lub zarejestruj, aby go zobaczyć.
Zmienione 2026-06-14 18:37 przez krzyś.
Za ten wpis podziękowali
jur
2026-06-15 19:59:15
Lili
2026-06-15 12:09:48
Mysia
2026-06-15 09:35:16
raktoja
2026-06-14 18:44:56
awas
2026-06-14 18:54:23
Gawi
2026-06-14 14:57:35
anika
2026-06-15 12:50:48
Kos
2026-06-14 18:44:31
Iwona65
2026-06-14 20:33:26
Czartusia
2026-06-14 15:46:27
radan
2026-06-14 14:16:05
elas59
2026-06-16 06:28:26
IzaEs
2026-06-18 11:34:15
Fryckowa2008
2026-06-14 20:49:04
evanelina
2026-06-14 12:48:45
#323902
przez krzyś
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
wszyskie zwierzęta małe i duże , sport , motoryzacja
Mniej
Więcej
- Posty 979
- Otrzymane podziękowania 16313
16-06-2026
Zoria 7KY raniutko o 6:07 melduje sie na podeście przed budką. Siedzi tam do 6:27 kiedy to decyduje się wskoczyć na daszek budki. Od tej pory to widać już tylko przy tym felernym ustawieniu kamery, tylko jej kuper i nogi a później znika i wiadomo, że jest na daszku, ale to tylko tyle w tym temacie.
Drugi raz Zoria zameldowała się, ale tym razem budce o 11:43 a wyszła z budki o 12:09. Nadmienię, że w tym czasie kam. zewnętrzna już nie działała.
Była jeszcze jej trzecia wizyta o godz. 13:36 , wyjścia Zorii już się nie doczekałem.
Zoria 7KY raniutko o 6:07 melduje sie na podeście przed budką. Siedzi tam do 6:27 kiedy to decyduje się wskoczyć na daszek budki. Od tej pory to widać już tylko przy tym felernym ustawieniu kamery, tylko jej kuper i nogi a później znika i wiadomo, że jest na daszku, ale to tylko tyle w tym temacie.
Drugi raz Zoria zameldowała się, ale tym razem budce o 11:43 a wyszła z budki o 12:09. Nadmienię, że w tym czasie kam. zewnętrzna już nie działała.
Była jeszcze jej trzecia wizyta o godz. 13:36 , wyjścia Zorii już się nie doczekałem.
Zmienione 2026-06-16 20:28 przez krzyś.
Za ten wpis podziękowali
jur
2026-06-16 18:07:18
Lili
2026-06-16 18:22:23
Mysia
2026-06-19 12:46:42
raktoja
2026-06-16 20:36:12
awas
2026-06-17 14:22:20
Gawi
2026-06-16 17:32:28
anika
2026-06-16 17:40:46
Kos
2026-06-23 20:46:32
Iwona65
2026-06-16 19:45:28
Czartusia
2026-06-16 18:58:50
Kysza 09
2026-06-16 17:20:35
radan
2026-06-16 19:43:52
elas59
2026-06-17 08:12:07
IzaEs
2026-06-18 11:34:23
Fryckowa2008
2026-06-16 18:33:19
evanelina
2026-06-16 17:43:43
#323943
przez krzyś
Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.
wszyskie zwierzęta małe i duże , sport , motoryzacja
Mniej
Więcej
- Posty 979
- Otrzymane podziękowania 16313
17-06-2026
Kamerka zewnętrzna nie działa, można więc podglądać tylko to co się dzieje wewnątrz budki. Ktoś podrzucił porządny łup do wnętrza budki i zjawiła się głodna Andromeda 8KY, której dawno tu nie było. Pałaszowała obiadzik od 12:49 do 13:24 kiedy to wyszła z budki. Przez kilka minut na podeście towarzyszyła jej prawdopodobnie siostra Zoria ale nie pokazała nóżki z obrączką obserwacyjną i można tylko się tego domyślać, bo samczyka 9KY od jego wylotu, w kamerkach PGE nie było jeszcze widać.
Kamerka zewnętrzna nie działa, można więc podglądać tylko to co się dzieje wewnątrz budki. Ktoś podrzucił porządny łup do wnętrza budki i zjawiła się głodna Andromeda 8KY, której dawno tu nie było. Pałaszowała obiadzik od 12:49 do 13:24 kiedy to wyszła z budki. Przez kilka minut na podeście towarzyszyła jej prawdopodobnie siostra Zoria ale nie pokazała nóżki z obrączką obserwacyjną i można tylko się tego domyślać, bo samczyka 9KY od jego wylotu, w kamerkach PGE nie było jeszcze widać.
Za ten wpis podziękowali
Lili
2026-06-18 19:44:05
Mysia
2026-06-19 12:46:54
raktoja
2026-06-17 22:09:37
awas
2026-06-17 21:14:35
Gawi
2026-06-18 04:33:29
anika
2026-06-18 08:41:12
Kos
2026-06-23 20:46:38
Iwona65
2026-06-17 19:58:14
Czartusia
2026-06-17 19:06:52
Kysza 09
2026-06-17 19:07:25
radan
2026-06-17 21:12:08
elas59
2026-06-19 13:17:04
IzaEs
2026-06-18 11:34:28
Fryckowa2008
2026-06-17 19:20:46
evanelina
2026-06-17 19:41:13
Moderatorzy: dziuniek, Ciuciek
Czas generowania strony: 0.331 s.




